عسل طبیعی

عسل محصولی است طبیعی که خواص بی شماری در سلامتی و رفع مشکلات گوارشی خستگی کم خونی بی حالی و حتی جنسی دارد.

عسل گرما ندیده نسبت به عسل گرما دیده دارای خواص بیشتری است چون در فرآیند گرما دیدن عسل یکسری آنزیم های مفید زنبور که در عسل وجود دارد از بین می رود.

عسل طبیعی که زنبور فقط از شهد گلها استفاده کرده باشد نسبت به عسلی که زنبور از مواد تغذیه مصنوعی برای تولید عسل استفاده کرده باشد بسیار مرغوب تر و دارای خواص درمانی بیشتری است.

بیان این نکته بسیار لازم است که عسل گرما ندیده اگر مدتی در هوای سرد بماند در اصطلاح رس می بندد و این نشانه گرما ندیده بودن عسل می باشد البته در صورتیکه همون عسل بعد از قرار گرفتن در فضای گرم دوباره بحالت شفاف و مایع غلیظ دربیاید و اگر عسل بعد از رس بستن و در گرما قرار گرفتن به حالت قبل باز نگردد این عسل تقلبی و حاوی میزان زیادی شکر است و در اصطلاح شکرک می بندد.

عسل طبیعی آویشن سایت 20ta20 با ضمانت صد در صد طبیعی بودن بشما ارائه می شود و ساکاروز این عسل حداکثر 1 می باشد که افراد دیابتی هم میتونن در دوز مشخص از این عسل براحتی استفاده کنند.


85 تومان
محصولات مشابه next prev


 خرید عسل آویشن طبیعی

عسل آویشن به دلیل خاصیت آنتی اکسیدانی بالایی که دارد جزو عسل‌های دارویی مهم به شمار می‌رود. این عسل مکانیسم دفاعی بدن را افزایش می‌دهد و آن را در برابر انواع عفونت‌ها و باکتری‌ها محافظت می‌کند.

عسل آویشن روستایی از مناطق کوهستانی برداشت می‌شود که از نظر کیفیت بسیار مطلوب و درجه یک به شمار می‌رود. همچنین نحوه‌ی برداشت این عسل به صورت خام و در دمایی کمتر از ۴۰ درجه سانتی‌گراد به منظور حفظ آنزیم‌ها و خواص عسل انجام می‌‌شود.

این عسل نسبت به سایر عسل‌ها، خاصیت آنتی‌اکسیدانی بسیار قوی‌تری دارد و به همین دلیل معمولا به عنوان دارویی برای جلوگیری از انواع عفونت‌ها چه تنفسی و چه گوارشی از آن استفاده می‌شود.

موثر در درمان بیماری‌های دستگاه گوارش

عسل آویشن برای به کار انداختن دستگاه گوارش بسیار مفید است. این عسل تاثیر زیادی بر روی هضم غذا داشته و ملین خوبی نیز به شمار می‌رود. اگر به صورت مدوام از این عسل استفاده شود باعث فعالیت طبیعی جهاز هاضمه می‌شود و به همین علت است که از قدیم به آن دوست معده میگفته‌اند.

همچنین اگر عسل آویشن با سایر غذاها مصرف شود اسید‌های اضافی را کاهش می‌دهد. همچنین برای درمان امراض معده مانند زخم معده، ورم معده و روده دارویی مفید بوده و به علت داشتن آهن و منگنز به هضم غذا کمک می‌کند. ترشخ شیره‌ی معده را به حالت طبیعی برگردانده و دردهای معده را از بین می‌برد.

عسل آویشن بهترین دارو برای درمان زخم‌های معده و اثنی عشر است.

موثر در درمان بیماری‌های ریه

تمامی عسل‌ها و به ویژه عسل آویشن برای درمان بیماری‌های ریه بسیار موثراند. شربت عسل آویشن برای از بین بردن سرفه و خلط سینه مفید است.

همچنین مصرف روزانه ۱۰۰ تا ۱۵۰ گرم عسل برای کسانی که از سل رنج می‌برند باعث بهبود وضعیت عمومی، افزایش وزن، کاهش شدت سرفه و بالا رفتن مقدار هموگولوبین خون آنها می‌شود.

مصرف عسل با شیر گرم ( خیلی گرم نباشد) دارویی بسیار موثر برای درمان بیماری‌های شش و همچنین عفونت‌های مجاری تنفسی است.

همان طور که قبلا اشاره شد در مورد درمان دیابت با عسل طبیعی یا گرده گل یا بره موم، اختلاف نظر وجود دارد. با این حال پیشنهاد می‌شود افرادی که مبتلا به مرض قند نشدند یا احتمال ابتلا به خاطر سابقه ژنتیکی دارند، مصرف عسل را به میزان متعادل جایگزین مصرف قند و شکر کنند. افرادی هم که مبتلا به دیابت هستند، حتما در این مورد با پزشک خود مشورت داشته باشند.


پرفروش ترین ها next prev