روغن نارگیل

صدها مطالعه و تحقیق نشان میدهد روغن نارگیل یکی از سالم ترین روغن های کره زمین است

جوانسازی پوست به دلیل دارا بودن آنتی اکسیدان و ویتامین E 

درمان جوش و آکنه

آرایش پاک کن طبیعی

مرظوب کننده طبیعی

درمان ترکهای لب

سفید کننده دندان

اسیدهای چرب موجود در روغن نارگیل شامل:

اسید لوریک: 49٪

اسید میوریستیک: 18٪

اسید کاپریلیک: 8٪

اسید پالمیتیک: 8٪

اسید کاپریک: 7٪

اسید اولئیک: 6٪

اسید لینولئیک: 2٪

اسید استئاریک: 2٪

اگرچه روغن نارگیل حدود 90٪ چربی اشباع شده است ، اما حاوی مقادیر کمی از چربی های منو و اشباع نشده نیز هست. یک قاشق غذاخوری حاوی حدود 12 گرم چربی اشباع و 1 گرم چربی اشباع نشده است.


8000 تومان
محصولات مشابه next prev


خواص عالیه روغن نارگیل

به درمان ریزش مو کمک می‌کند.

بیشترین مشکل مو، که مردم از قدیم تا به امروز گرفتارش بوده اند، ریزش آن است. اما از همان زمان نیز، روغن نارگیل همیشه درمانی طبیعی و در دسترس برای ریزش مو بوده است. در هند باستان از این روغن برای آرایش مو و حفظ سلامت آن استفاده می کردند.

گاهی برای درمان ریزش مو روغن نارگیل را گیاهان دیگر ترکیب می کنند. می توانید برگ های گیاه مریم گلی را در روغن نارگیل بجوشانید و مخلوط به دست آمده را برای بهبود وضع پوست سر خود استفاده کنید. همچنین، می توانید این روغن را با آب آهک یا انگور فرنگی (خارتوت) مخلوط کنید تا به بهترین نتیجه را از آن بگیرید.

تحقیقات چه می گویند؟

پژوهشی که در هند انجام شد، نشان داد روغن نارگیل تمایل زیادی برای اتصال به پروتئین های مو دارد. به همین دلیل، به آسانی به فولیکول و ساقه ی مو جذب می شود و به درمان ریزش مو کمک می کند.

همچنین، ماساژ مرتب پوست سر با آب ولرم و روغن نارگیل جریان خون را در پوست سر تحریک می کند. این امر برای کنترل و جلوگیری از ریزش مو مفید است.

اثر خنک کنندگی دارد.

اگر روغن نارگیل را به پوست سر خود بمالید، به طور شگفت انگیزی آن را خنک می کند. افرادی که از تعریق زیاد کف سر رنج می برند، می توانند از این روغن استفاده کنند. روغن نارگیل میزان سلامت پوست کف سر را افزایش می دهد. افزون بر این، موهای شما را به خوبی تغذیه می کند.

به درمان شوره سر کمک می‌کند.

آدرس پیج ما در اینستاگرام : 

honeycream2020@


پرفروش ترین ها next prev